Jak Dołączyć?

To proste – weź udział w jednym z naszych wydarzeń, by móc zostać członkiem. Śledź na bieżąco tę witrynę i naszą stronę na Facebooku – nie ominą Cię wtedy informacje o zgłoszeniach na nasze sesje.

Dlaczego trzeba wziąć udział w przynajmniej jednym wydarzeniu?
Chcemy, by nasi członkowie utożsamiali się z naszą organizacją i rozumieli, na czym polegają jej działania w praktyce.

Co mogę dokładnie robić w EYP?
– dyskutować na interesujące tematy, poznawać nowych ludzi i  szlifować język angielski jako delegat – uczestnik sesji (delegat);
– wcielić się w rolę członka zespołu medialnego i pracować nad umiejętnościami mediowymi takimi jak fotografia, kręcenia filmów lub pisanie; (eng. Media Team Member) 
– przewodniczyć komisji i wyrobić swoje zdolności przywódcze i odpowiedzialność za zespół; (Chairperson)
– zarządzać swoim własnym projektem i zorganizować sesję EYP. (Organiser)
EYP daje mnóstwo możliwości!
 
Jaki poziom języka angielskiego jest wystarczający?
Nie trzeba go umieć perfekcyjnie! EYP jest również po to, by się tego nauczyć. Na początek wystarczy komunikatywność w granicach poziomu B2. Mimo wszystko, daj sobie szansę – czynna praktyka to najlepszy sposób nauki!
 
Kto zarządza organizacją?
Organizację prowadzą w ramach wolontariatu młodzi ludzie, którzy kiedyś sami zaczęli od udziału w jednej z sesji. Więcej informacji o nas możesz przeczytać w zakładce Zarząd.
 
Wziąłem/wzięłam już udział w wydarzeniu EYP, co teraz?
1. Pobierz deklarację członkowską
2. Wypełnij deklarację, wyraź swoją motywację i i prześlij w formacie PDF na info@eyppoland.com – odpowiedź otrzymasz w ciągu dwóch tygodni! 

Po akceptacji aplikacji należy wpłacić składkę członkowską w wysokości 40 PLN* na konto stowarzyszenia. 
Europejski Parlament Młodzieży EYP Poland
Bank BNP Paribas
IBAN: PL 11 1600 1286 1824 6827 7000 0001
BIC: PPABPLPKXXX
KRS: 0000255473
NIP: 5423039101
REGON: 20007923100000


Członkiem może zostać osoba powyżej 16 roku życia** o dowolnej narodowości i obywatelstwie. Osoby które nie skończyły 18 lat muszą dołączyć podpis opiekuna w formularzu.
 
Jako członek EYP Poland dostaniesz informacje na temat sesji w Polsce i za granicą, a także innych ciekawych projektów. Ponadto, masz dostęp do grupy mailowej oraz grupy członków na Facebooku. Masz także prawo głosować w wyborach do Zarządu i Komisji Rewizyjnej oraz do organizowania własnych wydarzeń i projektów.
*W szczególnie uzasadnionych sytuacją osobistą członka przypadkach Zarząd może, po zasięgnięciu opinii Komisji Rewizyjnej zwolnić członka z obowiązku opłacenia składki.

**Jeśli masz poniżej 16 roku życia i mimo wszystko zależy ci na dołączeniu do nas, skontaktuj się z Zarządem na info@eyppoland.com