Wybraliśmy Koordynatorów Regionalnych na rok 2015! Do ich zadań należeć będzie koordynacja regionalnych wydarzeń, próby organizatorskie oraz lokalna promocja EYP Poland.

Jesteśmy przekonani, że osoby, które obejmą funkcje Koordynatorów świetnie sprawdzą się w tej roli, gdyż odbyły intensywny trening w Warszawie, który z pewnością pomógł im zrozumieć na czym polegają ich obowiązki. Zachęcamy do kontaktowania się z tą dzielną grupą młodych i chętnych EYPers:

Białystok- Mateusz Zarzecki (m.zarzecki@eyppoland.com)

Gliwice- Katarzyna Rachuba (k.rachuba@eyppoland.com)

Kraków- Alicja Turakiewicz (a.turakiewicz@eyppoland.com)

Leżajsk- Mateusz Matusiak (m.matusiak@eyppoland.com)

Rzeszów- Kaja Jakóbczyk (k.jakobczyk@eyppoland.com)

Warszawa- Klara Birchley (k.birchley@eyppoland.com)

Wrocław- Daria Kursa (d.kursa@eyppoland.com)

11219141_922538714479104_5280756992133675640_n